Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A magyar bloggerek keresnek...

A magyar bloggerek keresnek pénzt a blogukkal? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
Ne értsetek férre én nem ebből szeretnék meggazdagodni!Ha nem egy olyan munkából ahol tényleg dolgozok is!Ez csak szimplán érdekelt!

2014. jún. 15. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A vloggerek kapnak pénzt a (mérhető) nézettség után, de nem tudok senkiről, hogy ebből meg tudna élni MO-n.

Fizetett bloggerekről meg még nem is hallottam MO-n.

2014. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak olyanok, akik ebből élnek, mert akkora a nézettségük, hogy annyi hirdetést eladnak, hogy abból kijön egy kisebb fizetés. Ilyen pl. urban:eve. Vagy Oravecz Nóra: de ő szerzett 50 000 követőt 5 év alatt, és nekik eladta az első könyvét. Plusz hívják spirituális előadónak, stb. Vagy festy in style, neki divatblogja van, eredetileg térképész,csak érdekli a divat, és már úgy kezelik, mint egy divatszakértőtl, divateseményekre hívják, stb...Mautner Zsófia gasztroblogger feladta a brüsszeli diplomataállását, mert annyira sikeres lett a gasztroblogja.
2014. jún. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szóval ha a kezdetektől profin csinálod, profi cikkekkel, helyesírási hibák nélkül, és RENDSZERESEN blogolsz, igényes a felület, szép képek, stb...akkor 4-5 év alatt össze lehet szedni annyi látogatót, hogy a hirdetésből jöjjön be egy kis pénz, meg hogy szakértőként tekintsenek rád az adott területen, még ha nincs is olyan végzettséged. Hívhatnak műsorokba, írhatsz egy könyvet, amit eladhatsz, stb...tehát a blog hozzásegíthet más pénzforrásokhoz. Tudom, hogy 5 év soknak tűnik, de a blogolás az ember hobbija, nem? :) így is, úgy is csinálná.
2014. jún. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!