Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ami nekem van fényképezőgép,...

Ami nekem van fényképezőgép, mennyire kezdő, vagy mire képes?

Figyelt kérdés
Nekem egy Kodak EasyShare C143 gépem van. Mennyi jövője van ennek a gépnek, hogy olyan fotókat készítessek, hogy az ember és a szereplők élesek benne, és a háttér meg homályos?

2014. jún. 15. 22:46
 1/4 anonim válasza:

Remélem a kérdésre tényleg őszinte választ vársz...


A fényképező amit írtál max papírnehezéknek jó. Már a mobilokban is sokkal jobb fényképezőt tesznek, mint amit ez tud.


Viszont mielőtt új gépet vennél, érdemes lenne elmenned egy alapfokú fotós oktatásra, hogy pontosan tudd, mitől is lesznek homályosak a háttérben lévő emberek. Ellenkező esetben az a kereskedő ver át amelyik akar.

2014. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több éves belépő szintű, kezdő ún. "point and shoot" fényképezőgép. Ahhoz, hogy kis mélységélességű képeket készíts, olyan nyílásviszonyú objektív és olyan méretű szenzor szükséges, ráadásul nem árt tudni, legalább az alapokat.
2014. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen gépet ajánlotok?:)
2014. jún. 16. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább azt javasolnám, hogy tanulj addig amíg nem tudod, hogy mire van szükséged.


Alapok:

[link]

[link]

2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!