Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki bírta nézni 3 percig a...

Ki bírta nézni 3 percig a jégvarást és aztán el ment kockulni? (lent) válaszokat!

Figyelt kérdés
mikor én a családommal néztük akor 3 perc múlva untam is, és el mentem Re-voltozni várom a válaszokat!

2014. jún. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem tetszett.. Nem volt nagyon vicces vagy izgalmas, de legalább nem volt totál blőd sem, sőt.
2014. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Én az éneklős részeknél tekertem, úgy elviselhetőbb volt.
2014. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!:)

3 perc alatt nyilván még semmi sem történik,de ha tovább is nézted volna,nem hiszem,hogy megértetted volna 10 évesen az üzenetét...


Hoppá,nem lettél menőbb...;)

2014. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam a filmet, egy-két dolgot hallottam róla hogy jó, meg ismerem belőle a "Let it go" c. dalt amit szeretek, de viszonylag sokat nem tudok mondani róla.

De már hogy a búbánatba lehet megítélni egy filmet 3 perc alatt? Én pl. a kedvenc sorozatommal úgy kezdtem, hogy amikor megláttam azt mondtam hogy hülyeség, de mire 4x-re láttam addigra már imádtam.

Szóval... nem tudom lehet ezzel csak a filmet akartad lejáratni vagy valami, de hát...szerintem ilyen kiírásokkal az ember csak azt bizonyítja be, hogy mennyire gyerekes. Mindegy, te tudod, nem mondom hogy fuss neki újra, mert ekkora passzivitással nem lehet mit kezdeni.

2014. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Én is nagyon untam. Végignéztem, de alig vártam a végét. Pedig imádom a Disney meséket. Ezt viszont utoljára láttam.
2014. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer nyilatkoztam egy másik kérdésnél:

Nem hiszem hogy ez lenne a véleményed ha tudnád mennyi munkánk volt benne.Nem azért,de..

2014. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!