Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a Dark őrölet? (1D)

Mi ez a Dark őrölet? (1D)

Figyelt kérdés
Már a csapból is ez folyik, nekem meg fogalmam sincs mi is ez a "Dark". Ha valaki elmagyarázná, megköszönném :)

2014. jún. 16. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
híres 1Ds fanfiction,ami....hát...kissé túlzottan is +18as
2014. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igazából egy Hannah nevű angol lány írja és van 1-2 ember aki lefordítja de ha jól tudom már csak 1. Igen durván +18-as ahogy az előttem hozzászóló írta. Szóval ha 10-15 éves vagy akkor inkább felejtsd el. Bár amilyen piszkos fantáziája van egyes embereknek. Szóval. A Dark nagyjából arról szól,hogy van egy lány meg egy durva,agresszív srác akik összejönnek és hát khm élvezik az együttlétet,majd szakítanak. Mind e közben balhék,veszekedések,félreértések. A nyaklánc ami benne van ma már nagy dolognak számít ha valakinek papírrepülős lánc van a nyakában. Röviden annyit,hogy Harry Styles benne a főszereplő és elméletileg maga Harry Styles is elolvasta a blogot vagyis 1-2 fejezetet. Azt biztos,hogy ha nagy 1D rajongó vagy és mint mondtam a korod kicsivel több mint 13 vagy sokkal több, akkor olvashatod mert egy kib*szott jó blog :) #énisolvasom :)
2014. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem szólóknak, mint az előtttem szólóknak.. Mondjuk én 13 vagyok, de nem vagyok rá túl büszke, hogy ilyen téren már ennyi ELMÉLETI tudásom van.. De hát ilyen osztályba kerültem, nem tehetek róla:D:D Mindegy is! A lényeg az, hogy egy nagyon-nagyon jó blog! <3

13/L

2014. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már a Dark +18-as?! Akkor nézzetek bele A rosszat akarom-ba. Új fogalmat kéne kitalálni. De visszatérve, igen egy szuper blog. :)
2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!