Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsot fegyvereknél, mit...

Szabigeee kérdése:

Airsot fegyvereknél, mit jelent az hogy, anyaga ABS?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 19:38
 1/6 anonim válasza:
azt hogy műanyagból van
2014. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, de tegyük hozzá, hogy az abs egy elég jó fajta erős műanyag (Honda motorkerékpárok idomjai is abs műanyagból vannak). Sokszor többet bír egy abs testes airsoft, mint egy spiáter testes. Persze a gearbox fém legyen, és az acél test a legjobb.
2014. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi az, hogy spiaterből? Spiaterből nem lehet lemezt sajtolni és az igazi fegyverek nagy része is lemez. Nekünk van egy műanyag M16-os és egy lemez AK, hát össze sem lehet őket hasonlítani. A műanyagnak sincs semmi baja, de a lemezfegyvert csak megfogni is sokkal nagyobb élmény, mint azt a plasztik vackot!
2014. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Spiáterből nem lemezt készítenek, hanem bonyolult formájú tárgyakat öntenek. Pl. egy pisztoly egész külső "karoszériáját " egyben, vagy a zárszerkezet darabjait. Utóbbiakat, ha nem acélból forgácsolják, ami drága, jó a spiáteres öntés. Külső burkolatnál legfeljebb akkor használnám, ha nehéz pisztolyt akarnék, egyébként az ABS megfelel, mert nincs nagy mechnikai terhelés, az ABS egyébként is elég erős. "Igazi" kézifegyvereket is csinálnak belőle.
2014. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem mondtam, hogy spiáterből lehet lemezt készíteni, hajlítani stb. Mivel öntvény, forgácsoláson kívül nincs más mód a megmunkálására, akárcsak az acél öntvények... Csak te értelmezted félre.
2014. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A tömegtermelés érdekében fröccsönthető fémötvözeteket kerestek a gyártók: és megtalálták a spiátert (más néven zamakot). A spiáter cink-alumínium ötvözet, kismértékű rézadagolással, amit a szilárdság javítása érdekében adnak hozzá. A „rézcseppek” elkülönülnek az alumíniumtól, mint a betontól a vas.


Ez az anyag nem rossz választás, ha a tulajdonságainak megfelelő helyen alkalmazzák. Nedves környezetben azonban a fémkristályok között galvánáram keletkezik. Az eredmény: elektrokémiai korrózió következik be, az anyag szivacsos lesz, széttörik."


Forrás: [link]

2014. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!