Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyáron mit lehet csinálni?

Nyáron mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval,13 éves lány vagyok,Erdélyben lakok(ami miatt egy kicsit rosszabb).Nyárra valaki ,valamilyen programot?Most kezdődött ma a szünet.Valami hasznos program? (nem tudok itt diákmunkáról(kovászna megye),13 évesen meg pláne nem).Valaki tud valami jó,szórakoztató,hasznos,kreatív tippet,programot mondani?Előre is köszönöm szépen

2014. jún. 20. 15:18
 1/5 anonim válasza:
Beszelgess velem.Elmondhatom én mivel töltöm az időmet :D
2014. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
UI: ne mondjátok ,hogy több ilyen kérdés van,vagyis az igaz,de általában mind olyan programokat írtak oda,amikhez vagy PÉNZ kell,vagy BARÁT. szóval a kiemelt szavak mentes programokat ajánljatok ,amennyiben lehetséges.
2014. jún. 20. 15:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg erdélyiek,kovászna megyeikek előnyben:találkozhatnánk:) ÉS MÉG MEGJEGYEZNÉM:FALUN LAKOK:D
2014. jún. 20. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elkezdenék megtanulni egy idegennyelvet pl spanyolt :D duolingo,busuu ingyenes online segítséget nyújt.

Hangszeren megtanulni játszani is elég kreatív program(mindig meg akartam tanulni gitározni csak időhiány...:()

2014. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudok gitározni,amúgy én és a tanulás NYÁRON...:))haha jó vicc de azért köszönöm szépen!:)
2014. jún. 21. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!