Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondjatok hobbykat amik...

Mondjatok hobbykat amik különlegesnek mondható, amitől egyedivé válhat valaki! (? ) 16F

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Hegyépítő. Elkezded ott, aohl laksz, és meg sem álsz, amíg fel nem halmozol egy 2000-3000 méteres halmot.


Komolyan szólva, nehéz oylat találni, ami nem blődség, haszontalanság, és csak te végeznéd. Így szeritnem elégedj meg azzal, amit más is csinál, viszont a lényeg az, hogy tetszen neked, és próbáld meg minél magasabb szinten űzni, csinálni.

Lehet ez mondjuk a makettezés. Sokan csinálják ,de ebből is kitűnhetsz. Találd meg a történelem egy olyan szeletét, vagy a fantáziád egy darabját, amit megvalósíthatod benne, és mindenkit lenyűgözhetsz. Legyél egy olyan amatőr filmes, aki tlejesen új, izgalmas módon közelít mondjuk a horrorokhoz...


Szóvla, szeritnem válassz valamit, ami érdekelhet, próbáld ki, és ha bejön, alakítsd a saját szájízed szerint, és próbálj meg oylat elérni, ami elégedettséggel tölt el.

2014. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne azért akarj hobbit, hogy kitünj a tömegből. Azért akarj hobbit, hogy élvezetesen töltsed a szabadidőd.
2014. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyelvészet.

Festés.

Sorozatokat forgatsz házi kamerával.

Kollázsokat ragasztasz.

Gyűjtesz valamit.

Kertészkedsz.

Szakácskodsz.

Zenélsz valami nem trendi hangszeren (szaxofon, szájharmónika, basszus gitár).


Egyébként az előzőnek igaza van.

2014. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Graffitizz... De csak óvatosan és először legál helyekre (garázsod fala stb.) vagy ha kisebb stencill graffitiket akarsz csinálni akkor egy nagyobb papír is megteszi (stencill graffitizés: egy kemény lapon egy kivágott alakzatot fújsz a falra) és először vegyél autós sprayket azok is megteszik :D
2014. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a graffitizés szerintem elég tömeg dolog. Kábé mint a fotózás.
2014. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a graffiti jónak hangzik :)
2014. aug. 11. 17:04
 7/7 anonim válasza:

Kedves Ötödik:

Lehet sokan űzik ezt, de van aki fúj egy-két képet és abba is hagyja. Ezzel szemben aki folytatja (még ha nem is falra fúj/rajzol) akkor is alkot, (tudom eléggé közhelyes voltam) még ha valaki ezt nem érti/nem tetszik neki/ rongálásnak veszi.


Kedves Kérdező:

Nem tudom olvasod-e még ezt ezt a kérdést, remélem igen.

A Tescoban lehet kapni 1000-1500 forint közti autó festéksprayt, ajánlom neked ,hogy először papírra rajzolgasd meg a formákat amiket fújni szeretnél. Továbbá ajánlom hogy viselj legalább egyik kezeden gumikesztyűt, mert sok anyázástól :D óvhat meg! Valamint nyugodtan fújhatsz papírra is.

Bármilyen kérdésed van majd próbálok válaszolni.

Ja és még valami: [link]

Remélem nem voltam túl hosszú!


Egy lelkes kezdő

2014. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!