Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vízipipát...

Szerintetek milyen vízipipát vegyek? Egy-két info lent.

Figyelt kérdés
Főleg egyedül használnám, hetente többször is, de lesz amikor többen. Vagy barátomtól veszem meg olcsóbban a használt pipáját, vagy a www.vizipipavasarlas.hu oldalról rendelek. Tapasztalatok az oldalról? Jóminőségűek a pipák? Van különbség a minipipa és a 37 vagy 47 centis pipa füstje között? Remélem tudtok segíteni, mert egyre jobban érdekel a pipázás.
2010. jan. 4. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyedüli használathoz elég ha egy kisebb pipát veszel, a füstöt pedig vele szabályozni, ha veszel hozzá normélis csövet és kerámiát. A cső lehet Razan vagy Nammor, a kerámia pedig Vortex vagy Phunnel. Én ezeket tudom ajánlani, nekem is van pipám, de most akarok egy új pipát beszerezni. Én magamnak egy Aladdin Basha 60 cm-es fekete pipát szánok ezekkel a fent említett kerámiák és csövek egyikével!
2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!