Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A tiszta marijuana okozhat...

A tiszta marijuana okozhat szivrohamot?

Figyelt kérdés
azt tudom,hogy a bio, herbal szarok okozhatnak, sot, okoznak is. de a sima Isten ajandeka marihuana okozhat ilyesmit? mert ha szivom erzem dobog nagyon hevesen a szivem es neha raparazok, hogy leall a szivem, vagy szivtohamot kapok. ugy tudtam csak a bio szintetikus szar okoz effele panaszokat

2014. jún. 24. 20:21
 1/3 anonim válasza:

Akkor te nem isten ajándékát szívtad!

Mivel a színtiszta zöldtől nem pörög fel a szív.... épp az hogy kicsit(nem nagyon!) lelassul.

Meg amúgy ne aggódj,ha tényleg igazi kendert szívtál akkor nem lehet tőle semmi bajod!

De azért ne vidd túlzásba,igazság szerint az ember történelmében nem jegyeztek fel még olyan hogy valaki a Marijuana -ba belehalt volna,de azért legyünk óvatosak!

Le tudnád írni milyen volt a spangli illata?

pl:(hígító szagú,kellemes de egy picit büdös,Tömény lóhugy szagú,Hasonlít a szaga a kukoricára)stb.stb...

2014. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

citromos illatu

minden nap szivok ugy kb 6-7 napja folyamatosan minden nap egyet haverral, persze 0.25-t ,ami ugyebar 4 alkalomra jo

2014. jún. 26. 14:42
 3/3 anonim válasza:
Ha ilyeneket parázol a fűtől, akkor neked nem való. Én is kész vagyok xDD de semmi bajom :D élvezem és ennyi :P
2014. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!