Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bpi Szabó Evrin Könyvárba...

Bpi Szabó Evrin Könyvárba tényleg csak szülővel lehet beiratkozni 18 év alatt?

Figyelt kérdés

A héten mennék beiratkozni, 3 hét múlva leszek 18 és biztos,hogy nem tudnak velem jönni a szüleim a beiratkozás miatt ... Csak egy kicsit lenne ciki, ha elküldenének, mert "még pici vagyok ahhoz, hogy beiratkozzak egyedül". Amúgy vágom, hogy azért kellenek, hogy felelősséget vállaljanak a könyvek épségéért meg a tagsági díj kifizetéséért, de ezt már én is megtudnám tenni, ha nincs is hozzá "jogom".

"A könyvtárba beiratkozhata 18 év alatti és más nem cselekvőképes személy a törvényes képviselőjének készfizető kezessége mellett; "



2014. jún. 25. 07:50
 1/1 A kérdező kommentje:

-Ervin

Mellesleg még 2 másik könyvtár tagja is vagyok és soha nem volt rám panaszuk. Szóval jó a referenciám.:D

2014. jún. 25. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!