Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám, népszerűsíteni...

Evcsuu002 kérdése:

Hogyan tudnám, népszerűsíteni a Tumblrom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztalt Tumblros embereket kérdeznék, hogyan népszerűsíthetném a blogomat?

Egy néhány kritika is rám férne, kezdő vagyok :)

[link]



2014. jún. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tag-eld azokat a dolgokat, amiket reblogolsz. (Amikor reblogolsz ebbe a sávba írj be szavakat, amik leírják a képet, vagy a szöveget, amit megosztasz. [link]


Ezen kívül állítsd be hogy ne induljon automatikusan a zene, mert sokak számára zavaró. Lehet hogy ők épp hallgatnak zenét mikor megnyitják a tumblr-öd és egy totál más szám elindul, elég idegesítő.


Egyébként nem rossz, csak ahogy látom egy képet többször is megosztasz, ami szerintem felesleges. Meg nekem túl össze-vissza van minden. Találj egy témát ami téged a legjobban leír és olyan képeket, szövegeket ossz meg, mert ez így olyan mintha csak a hasadra ütnél és minden szembejövő képre nyomnál egy reblogot.

2014. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, elnézést a rossz linkért, valamiért nem hozza be a képet. [link]
2014. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!