Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti képesek vagytok a nagylábuj...

Ti képesek vagytok a nagylábujjatok melletti lábujjatokkal keresztezni a nagylábujjatokat felülről?

Figyelt kérdés
Nem trollkodunk, csak felmerült a társaságban a különleges képesség és kiderült, hogy nem olyan egyszerű ez a mozdulatsor mint gondoltuk. Fontos, hogy nem használhatsz hozzá semmit! Se kezet, se padlót, se semmilyen támasztékot. Nektek megy?

2014. jún. 28. 13:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem. :) A nagylábujjam melletti lábujjamat egyáltalán nem tudom abba az irányba mozgatni.
2014. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megy :)
2014. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megy:D
2014. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen. Hajrá!
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a nagylábujjam tudom derékszögben felhajlítani, és a legfelső ujjpercet még derékszögben előre :)
2014. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam ilyesmiről egy dokumentumfilmet, ez éppen úgy a genetikai öröklődéstől függ, mint az, hogy be tudod-e hajlítani a nyelvedet "csőrszerűen" vagy sem.

Nem vicc! :)

Elég régen láttam, sajnos már nem emlékszem a címére...

Nekem egyébként mindkettő sikerül, születés kérdése, nem érdem!

2014. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült!
2014. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem sikerül. Nem is éri át
2014. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!