Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozom. Mit csináljak?

Unatkozom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mielőtt még mindenki letámadna, hogy mi az, hogy unatkozok, és miért nem b*szom inkább a rezet, stb.:


(19|l) leérettségizve, meló augusztusban, csillog a ház és a szobám, kockulni és tv-zni és telózni nincs kedvem, kert rendben van, fű lenyírva, kisállatok megetetve, bendő teletömve, megfőztem, gyümölcs leszedve, spanyolt tanulok szabadidőmben és kínomban - mára elég is belőle, elmenni itthonról nincs kivel, nyaralás részletesen kidolgozva és megtervezve, (köröm kifestve), stb. stb.


Tudom, hogy nincs olyan, hogy unatkozik az ember, de mégis... mit a francot csináljak? Csak gép előtt ne üljek. Szórakozásra vágyom már napok óta, és ki akarok itthonról mozdulni, de nincs senki sem. Mindjárt elalszok, de akkor meg este kukorékolok. HELP!



2014. jún. 29. 18:10
 1/5 anonim válasza:
menj el sétálni egyet, vegyél elő egy jó könyvet és olvass, süss egy sütit amit régóta el akartál készíteni annyi minden van :D!
2014. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon sok minden van.. pontosabban lenne... :D Jól hangzik az, hogy elmegyek sétálni/bicózni, és viszek magammal egy könyvet. Csak akkor nem jó, ha dög meleg van, miközben szar az idő,(esőnek áll) nem tudni mikor ered el. :'(

Egész héten majdnem minden nap sütögettem késő délutánonként, és semmi sem jött össze. Sütöttem kuglófot, gofrit, de a gofrisütő is elromlott ELEGEM VAN! :D

Most van itthon jégkrém, tejszínhab, cseresznyedzsem, túrógombóc, így nincs szükség sütésre. :(

2014. jún. 29. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd a focivébét. Ma két meccs is van. Hátha leköt :)
2014. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)))
2014. jún. 30. 22:06
 5/5 anonim válasza:

Olvass blogot:D

Válaszolgass Gyakorin:D

2014. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!