Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lennél a szerzőtársam folytatá...

Lennél a szerzőtársam folytatás blog-os regény írásában?

Figyelt kérdés

Egyenlőre ez még csak ötlet szinten van meg,de érdekelne,hogy kinek lenne kedve hozzá.Azt hogy milyen jellegű,és hogy lenne nem árulhatom el,csak privátban.

Annyit még,hogy humoros,kissé abszurd alaptörténetről lenne szó,és ezt az alapot a mai magyarországhoz aktualizálnánk.Tehát megjelennének benne mai fontos hírek,informácók is,és az hogy a főhösök ezekhez miként viszonyulnak.

Na és azért nem tudnám egyedül,mert viszonylag gyorsan kellene megírni,kb hetente 1 részt,és szükségem lenne más szemléletű egyén véleményére,ötleteire,humorára is.

Előre is köszönöm az érdeklődést,és válaszokat!:)


2010. jan. 5. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én szeretnék
2010. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én majd a címet szeretném tudni...


előre is köszi!

remélem összejön...

2010. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem,de a címét még nem tudom.Van pár ötletem,de valami nagyon ütőset szeretnék:)
2010. jan. 5. 22:57
 4/5 anonim válasza:

Helló, az utóbbi időben én is gondolkodtam ilyen blogon, volna pár ötletem. Küldhetnél mailt az alapkoncepcióval és hogy kb hogyan képzeled.

Én köszönöm :)

2010. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elkezdtétek már a blogot? Lehet már olvasni?

2010. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!