Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb horoszkop? Melyik a legönzőbb? És mit gondoltok a mérleg (nő) ikrek (nő) halak ( férfi) bika ( férfirol)?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mindenben a Mérleg a legkirályabb.
2014. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt tudom, hogy Szűznek lenni rohadt szar.. Ennél szarabb csillagjegy egy férfinek nem is lehetne.. :D
2014. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megértelek én is Szűz vagyok :(
2014. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"Mindenben a mérleg a legkirályabb" hát nem is tudom,én ismerek egy pár mérleget,valamelyik balf.sz,valamelyik jófej.Szépség szerint meg..a legszebbek állítólag a bika nők,utána a mérleg nők,és utána a skorpiók.De ismerek már ronda bikát,és olyan skorpió csajt aki 1000000x szebb mint a mérleg.pasi ügyben meg az ikrek azok marha tökéletesek még 40 felett is...csak hűtlenek és bunkók.a bika pasik általában nem rosszabb.leg önzőbb?vízöntő. mérleg nő?összetett,általában szép,nőies,előkelő,tiszteletreméltó. ikrek nő: kissé megbízhatatlan de kedves,megértő,jó társaságkedvel,beszékes,tanácsokat osztogat,és jó a stílusa,de nem a leghűségesebb. halak pasi: érzékeny,kedves,őszinte,cuki. bika pasi: igazi férfi,szenvedélyes,vad,szerelmes,álmodozó.
2015. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem horoszkópon múlik se a kinézet, se a belső, se a mentalitás se az IQ szint, azaz SEMMI.
2020. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!