Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hány órát tévéztek naponta?...

Ti hány órát tévéztek naponta? Milyen jellegű műsorokat néztek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát azt hogy pontosan mennyit TV-zek, nem tudom megmondani, mert mindennap változik, de úgy kb. 7-et, ebből 2-3 óra olyan, amikor tényleg le is ülök a TV elé, a többi pedig úgy telik el, hogy közben ide-oda rohangálok a házban, vagy eszek, telefonálok, stb.


Általában RTL klubot nézek, főleg du és este felé (Glee, Fókusz, Barátok közt, és az utána köv. film, de az se mindig) de szoktam még nézni a Cool TV-n a Showder Klubot, meg a Discovery-ket is.

2014. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a szobámban televízió, nem tévézek. Ha valami kell, megnézem számítógépen. A nappaliban (amerikai konyhával) van tévé, ha néha nézem, akkor ismeretterjesztő műsorokat ( főleg Viasat History, Discovery, Lifenetwork, National Geograpich, stb.) nézek. A családom többi tagja RTL-t, TV2-t, HBO-t szokott általában nézni.

15L

2014. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nullát. Nincs a lakásban TV. Csak net előfizetésünk van.
2014. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kérdezi ezt? Hány éves? Én például szeretem a Balatoni nyár című produkciót, aki nem tudja megnézni naponta reggel a tv-ben, az a Duna World-ön megnézheti az ismétlést. A Híradót mindig megnézem, és egyik kedvencem volt (most már csak az ismétléseit szokták leadni) a Szerelmes földrajz, ebben híres emberek mutatták be a szülőföldjüket, és egyébként is szeretem a földrajzos műsorokat. Szeretem még a házátalakítással foglalkozó műsorokat, a Travel csatornán szokott lenni egy olyan sorozat, amiben szállodák felújításához adnak ötleteket, nagyon jó műsor, de szeretem a beszélgetős műsorokat is, mert érdekel a politika is. Régen Osskó Juditnak volt egy sorozata, Az én házam az én váram címmel, ebben szép házakat, lakásokat mutatott be, sokszor nem is pénz kérdése, hogy egy lakás ízlésesen legyen berendezve, szóval azt a műsort már csak az M3-as retró csatornán lehet megnézni, ezt a csatornát is ajánlom mindenkinek.
2014. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretem még a Hazajárót a Duna Tv-ben vasárnap kora délutánonként, sok szép helyre el lehet jutni általa, olyan helyekre is, ahová egyébként nem tudnék eljutni.

TV2-t, RTL-et elvből nem nézek, kivéve a Frizbit és a Fábryt.

2014. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!