Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen VOLT a tegnapi Arctic...

Milyen VOLT a tegnapi Arctic Monkeys koncert a Volt Fesztiválon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem lehettem ott, de többféle véleménnyel találkoztam. Nektek hogy tetszett? :)
2014. júl. 7. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összességében tetszett. A pozitívumai azok voltak, hogy zeneileg nagyon összeszedettek, a dalok többsége úgy szólt mint az albumon, Turner mindenféle hamisság nélkül énekelt végig. A dob és gitárszekciók is ütöttek.

Ami a negatívum volt, az (és ez nem az ő hibájuk), most fordult elő velem először, hogy ilyen messziről néztem-hallgattam egy koncertet: vagy oldalt tudtam volna állni, vagy hátul-de középen, az utóbbit választottam. Így viszont ráláttam a teljes színpadra és a kivetítőkre, ami jó volt - viszont az együttes tagjai annyira messze voltak mintha hangyák lettek volna. :)


A legtöbb fanyalgó olyan dolgokat emelt ki kritikaként, ami alapján megkérdőjelezem, hogy láttak-e valaha AM koncertet (nem élőben, hanem egyáltalán, youtube-on!). Alex Turner ilyen laza, és flegma minden egyes koncertjén nagyjából a Suck it and See utáni periódus óta (kb. 2 éve). Ez egy stílusváltás ami az AM albummal együtt jött. Nem azért ilyen mert "lélektelen" meg nem érdekli semmi,és ráadásul a beszéd is nehezére esik, hanem ez a tudatos stílus része. Közben meg mindent lejátszik tökéletesen.


Szóval nekem tetszett az egész. Nem vártam egy olyan koncertet mint egy fedett stadionban/csarnokban, mert az akusztikája, hangulata annak teljesen más lenne. Őszintén szólva nagyon megnézném az AM-et egy ilyen akusztikus kis klubos fellépésen, mert amiket eddig láttam tőlük videón az nagyon jó.

De ez a tegnapi is jó volt, csak más műfaj. Open air, sör, bor, por és rengeteg ember. :)

2014. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megérte elmenni, de többet vártam.

alex turner énekelt és gitározott, a többiek is csinálták a dolgukat a színpadon, adtak egy koncertet és végeztek. nekem a régebbi számaik jobban tetszenek és mivel először jártak magyarországon, gondoltam előadnak párat, de 3-4 olyan szám volt, ami a régebbi időszakukból származik. az új számaik között is voltak jók, jól előadták őket, de lélektelen volt az egész koncert, nem volt semmi show, semmiféle mozgás a színpadon. mick jagger 70 évesen többet mozog a színpadon, mint alex turner egy egész koncert alatt. hibátlanul játszottak, ami pozitívum.

szóval csak ezt tudom mondani, hogy megérte, de többet vártam.

2014. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Rohadt jó volt! :)
2014. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajjha

de jó, hogy azért látni pozitív kritikákat is :)


Ott voltam én is és nagyjából egyezik a véleményem az előttem szólókéval. Tetszett, a hanggal nem volt gond, csak a setlist nem volt az igazi szerintem, (azért egy When the sun goes down-t kihagyni...) meg az a lassú blokk is sokáig tartott

szóval amennyire vártam őket, meg még sokan mások ahhoz képest lehetett volna sokkal jobb. Engem nem zavart, hogy nem voltak nagy show-elemek, nem kellett oda semmiféle giccsparádé :) amennyi volt az bőven elég volt

2014. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy sokan lehúzták a koncertet....de mégis érdekes mennyi ember csápolt meg énekelt meg tombolt, nem láttam rajtuk, hogy olyan nagyon szenvednének
2014. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!