Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Cosplay készítéshez milyen...

Cosplay készítéshez milyen anyagokat tudtok javasolni? Egy páncélt akarok csinálni amiből kilógnak nagyobb tüskék és félek hogy megsérülnek a rendezvény alatt amire mennék benne, hogy letörik vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Mordekaiser jelmezt akarok csinálni ha ez valakinek mond valamit. Még nem csináltam ilyet egyébként.

2014. júl. 8. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát első cosplaynek inkább ne ilyen bonyolultat válassz szerintem. De vannak erről teljes honlapok részletes leírással, keress rá.

Meg mielőtt beleölsz csomó pénzt és időt, nézd meg a házirendet, mert tüskés dolgokkal az sem biztos, hogy beengedhetnek.

Gondold végig a tűrőképességed és erőnlétedet is. Mert 20fok fölött meghalnál egy ilyenben és ha a 40 kiló vasággyal típus vagy, aki sportot hírből sem ismer, mert állandóan a lol előtt rohad, akkor el se fogod bírni. Mert akármilyen módszerrel csinálva is elég jó súlya lehet.

Hát otthon egyszerűbben kivitelezhető módszerként a drót és papírmasé jutott eszembe, ez nyilván kicsit gagyi lesz. Vagy műgyantából. Lemezeket hajlítgatni azért nem hiszem, hogy nekiállnál otthon. Esetleg erős karton, de azt lehetetlen ilyenre formázni, maximum ha pixeles verzióban adod elő a témát. :D

2014. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én polifoamból csinálnám:


[link]


Nem törik, nem nehéz, ragasztható.

Ha veszel egy polifoam jógamatracot, abból szerintem tudnál kivágni tüskéket.


Vagy karton...

Esetleg válassz másik karit, szerintem is nagyon nagy falat :)

Én Aristocrat Vayne-t, vagy Vi-t szeretnék, de nagyon béna a kézügyességem ezekhez :)

2014. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!