Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki le tudná írni lépésről...

Valaki le tudná írni lépésről lépésre, hogyan tudok East Fest-re online 3napos bérletet vásárolni?

Figyelt kérdés
Budapesten át tudom venni, de úgy tudom csak online lehet rendelni, elkélne a segítség, Köszi előre is!

2014. júl. 10. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem(Sajnos nagyonnem) Tu dooom(Áj didi doooom:)
2014. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felmész ide : [link]

Az "elérhető dátumok" alatt az 1.-nél ott van narancssárgával hogy Jegyek, arra kattints. Válaszd ki hogy hányat szeretnél, aztán jelentkezz be (vagy regisztrálj ha még nem tetted) ott már csak be kell írni az adataidat és a kártyádon található számot, ill. annak a hátulján is van egy szám, a "biztonsági kód"hoz kell annak az utolsó 4 számjegyét írni. Elküldöd, levonja a pénzt a kártyádról, aztán már csak ki kell nyomtatni a jegyet és meg is van. Egy A4-es papír lesz az, amit majd bemutatsz a bejáratnál. Ennyi, remélem segítettem valamit:)

2014. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!