Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani értelmes,...

Tudtok mondani értelmes, gamer youtube channeleket mondani?

Figyelt kérdés

Olyanokat keresek, akiket nem azért néznek, mert mennyire megijed valamitől, meg ordibál mint akit a kaszás kergetne. Tehát valami értelmeset, és minőségit, pl.: FRANKIEonPCin1080p


Ellen példa: PewDiePie, ehhez hasonlókat ne :D


2014. júl. 13. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
A minőséget nem a videók felbontásán értem :D
2014. júl. 13. 01:14
 2/7 anonim ***** válasza:

hét az én kedvencem az inside gaming csapata azon betegre lehet röhögni magadat. 25-30 éves srácok akik a machinima-nál szoktak híreket mondani, játszanak gta 5-öt rossz gagyi játékokat stb. remek vágás, remek humor (angol tudás szükséges)

ott van még szirmai és barátjának gamer channelje a gamedayiroda az se rossz

2014. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ezen pl én kész voltam :D

https://www.youtube.com/watch?v=y2noT4G5Q0o

2014. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbántani, de én pont ilyenekre nem vagyok kíváncsi, mivel elég rossz a humorom, és nem tudok ilyeneken nevetni :D
2014. júl. 14. 01:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát... nem tudom mennyire számítanak neked ezek a csatornák értelmesnek, de talán tetszeni fognak: GoodLike, DoggyAndi, GamePlayIroda. Meg talán ez nem fog annyira tetszeni (szerintem jó fejek n stuff, de nem mindenki szereti őket :3 ) de én azért őket is beajánlom: Smosh Games. Spirituális értekezéseket ne várj el tőlük, de az én hülye humoromnak tökéletesen megfelelt, kb ez az egyetlen gamer csatorna, amit folyamatosan figyelemmel kísérek (meg Pewds). Amúgy PewDiePie videói eléggé ingadozó minőségűek; nem tudom mennyit láttál belőle, de én azért beajánlom neked az Ib playlistjét; az a játék nagyon ott van, és a grafika ellenére tényleg nem hányhatod senki szemére, ha megijed. :D A játék jó, és ezért az egy nagyon jó gameplayre sikerült, de te tudod, nem hányom a szemedre, ha nem tetszik. (◡‿◡)
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nekem az a bajom az ilyen ordibálós, megijedős, hülyéskedős videókkal, hogy már nincs meg hozzá a humorom. Túl komoly vagyok én az ilyenekhez :D
2014. júl. 18. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

Ó értem. :D Semmi baj, de remélem a többi csatorna amit ajánlottam, legalább egy kicsit tetszeni fog. :3 Jó szórakozást hozzájuk!

2014. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!