Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudná megmondani melyen...

Nem tudná megmondani melyen bűvésztrükköt csinál Barney az "Így jártam anyátokkal"-ban? . , és honnan lehet azt megtanulni?

Figyelt kérdés
tüzes bűvésztrükk
2010. jan. 8. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Neve nincs vagy nem tudom de a megoldása itt van. valahova már megírtam ma de leírom itt is a megoldást.



Elég egyszerű. Remélem meg is tudom fogalmazni. Van a kézében egy olyan szerkezet amit az ujjadra erősítesz és bőr színűre van festve. Ebben van egy kovakő. A kovakővel szikrát csinálsz.(de ezt nem lövi ki!)(ilyen szerkezetet bűvészboltokba lehet kapni.) Mit lő ki? Egyszerű. Szintén lehet venni piropapír nevű kelléket. Ez olyan papír amit ha meggyújtasz hamu nélkül nagy lángon gyorsan ég. Ebbe puskaport teszel. Összegyűröd és beleteszed a kovaköves szerkezetbe. megkarcolod a hüvelyujjaddal lángra kap és kilövi. A másik kezeddel úgy teszel mintha elkapnád.(de már rég szétégett a levegőbe). Remélem érthető volt.


Ezt nem mindegyik Bűvészboltba veheted meg. Az amerikaiakban van főleg de ellehet készíteni házilag is kovakő+gipsz,műanyag kellék. Ha van valami kérdésed nyugodtan írj.

2012. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!