Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnél ismerkedni egy 18...

Szeretnél ismerkedni egy 18 éves lánnyal, ki imádja a sötétet? Szóval death metal stb?

Figyelt kérdés

Már elegem an, hogy sehol nem találok M.o-on olyan pasit, kit nem rendít meg pl egy zenében a hörgés, üvöltés...

Fiúk írjanak leinkább, ha lehet 18 éven felül:P


2010. jan. 9. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem nem rendít meg! Miért rendítene? Szerintem ez teljesen jó! Én szeretem! Viszont hozzátenném, hogy a dolog nem éppen ezen múlik, hanem a személyiségen, aminek persze lehet része a death metal, de hát ennyiből egy embert nem lehet megismerni.

20F

2010. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon skatulyázol, csak ez alapján ítélsz, viselkedsz, kategorizálsz... ez nem jó... :/
2010. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ne értsen senki se félre. Csak azért szeretnék sötétekkel is ismerkedni:)

Jó lenne, ha gitározok egy pasinak vagy beszélek olyan dolgokról ami engem érdekel, tudjon hozzászólni.

2010. jan. 9. 14:28
 4/9 A kérdező kommentje:
első! nem szeretnél beszélni velem msn-en?:)
2010. jan. 9. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:

én néha eljárok amatőr death meg black metal koncertre:)


mondjuk alapvetően heavy és power metal vonalon mozgok és nem járok feketébe, de szoktam hörgős zenéket is hallgatni (Abruptum, Impaled Nazarene pl). nem szoktam külső alapján ítélni.


Hova valósi vagy? Például van Pesten a Viper Club, ott szoktak ingyenes death meg black metál összejövetelek lenni


22/f

2010. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagyok. huh, jól hangzik..
2010. jan. 9. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én udnergound Black Metalt hallgatok 10éve,meg Death Metal-t is de csak sátánistát,mindig ilyen lányokat keresek de még Pesten is kevés van!
2010. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az ,hogy valaki ien zenét hallgat az nemjelent semmit.Énis szeretem a deth metalt de semmi különöset nemtalálok benne csak annyit ,hogy dúrvább hangzás,és mást zenét is úgyanúgy szeretek.Úgyan akkor senki nem nézné ki belőlem ,hogy szeretem az iet is. F18
2011. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden fiatal szinte a mai populáris zenét szereti,nincs semmi zenei ízlésük.Ha megkérdezel egy fiatalt hogy mit szeret akkor azt fogja mondani 90%-ban hogy rap vagy diszkó.

Semmi baj,végül is ezek primitívek születésük óta és így fogják leélni az életüket.Ha rock zenét mondasz nekik lenéznek hát akkor kapják be.

2012. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!