Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az apple Ipad air tud annyit...

Az apple Ipad air tud annyit mint egy jó laptop?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom,hogy laptopot vegyek,vagy egy komoly tabletet! Melyik lenne jobb?

2014. júl. 20. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a Te "jó laptop" ideálod. Ami számomra jó laptop, azt egy iPad (vagy bármilyen másik tablet) legszebb álmaiban sem közelíti meg. Jó laptop alatt egy Alienwaret értek, vagy ami minimum, az i5-ös proci, és nVidia GT 700M szériájú GPU.


Ezzel egy iPad nem veheti fel a versenyt.


Azonban ha te "jó laptop" alatt azt érted, hogy lehessen vele Facebookozni, e-mailezni, netezni, esetleg néhány filmet, zenét nézni/hallgatni, akkor inkább az iPadre szavaznék (ha az ár nem téma, mert azért egy 100-120 ezres laptoppal már mindezt megteheted, és azon még rendes HDD is van, az iPad még a 128 gigával is nevetséges választás lenne mondjuk filmnézés szempontjából).


Tehát röviden, ha gamingre kéne, akkor semmiképp, semmilyen más eszköz nem helyettesíthet egy laptopot/asztali gépet, de ha csak mindennapi böngészésre, Facebookozásra, és alkalmankénti játékra, akkor az iPad a jó választás.

2014. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dando12321 válasza:
Bocsi lehet hogy félreértettem,de nekem az jött le hogy semmi mason nem lehet jó játékokon játszani (mert games gépről beszélünk)mint laptopon vagy pcn.Szerintem azért a konzolokon fut pár játék
2014. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dando12321 válasza:
*gamer gép nem games bocsesz
2014. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, utólag olvasva az utolsó paragrafust, teljesen az jön le, hogy a világon semmi más nem jó erre a célra. És igen, a konzolok persze, hogy jók gamingre, hiszen arra vannak kitalálva (de a konzolokat személy szerint nem szeretem, sokkal inkább PC orientált vagyok, mert egyrészt jóval sokoldalúbb, másrészt több játék van PC-re, mint konzolokra).
2014. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!