Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr-ön hogy lehet ezt...

Tumblr-ön hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha tök egyértelmű a dolog de nekem még nem sikerült erre rájönni :D

[link]

Az érdekelne, hogy lehet megcsinálni, hogy ha kép alá írunk valamit, akkor a nevünket is mutassa, mint a linken?


2014. júl. 20. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mutassa, nem kell linkelgetni semmit. :) A legbiztosabb ha kipróbálod és vagy te reblogolod újra, vagy egy másik tumblr-val, aztán látni fogod, működik-e.
2014. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másoknak már mutatja. Vagyis ez úgy működik, hogy ha én követek valakit, az reblogol egy posztot és aláír valamit, akkor még nem írja ki a nevét, de ha azt más megitn reblogolné, akkor már igen, mert akkor már nem tudom, kitől jött az a komment. Nem kell semmit csinálni, nem lehet megváltoztatni, ez így jó.

De kérlek szépen, csak akkor írj alá valamit, ha van mondanivalód. Sok időm megy el azzal, hogy a "click here for more soft grunge!!" meg a "same!" hozzászólásokat törölgetem :)

2014. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen tudom, nekem is meggyűlik vele a bajom sokszor, csak érdekelt hogy megy ez, nagyon ritkán írok bármit is a képek alá. Sőt talán ez lenne az első alkalom :)

2014. júl. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!