Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vásárolt -e már valaki Flexi...

Vásárolt -e már valaki Flexi Wonder 22,5 m Locsoló csövet?

Figyelt kérdés

Azért vagyok rá kíváncsi hogy mennyire megelégedettek vele ? A történetem hogy 2013-ban szezonvégén akciósan bele ugortam a vásárlásba.7 alkalommal megelégedéssel használtam majd a külső szövet kibomolt és a benne lévő szilikon cső mire a csapot elzártam ki pukkant és használhatatlanná vált .Írtam az ügyfélszolgálatnak és a válaszuk ez volt.



Sajnálattal olvastam sorait a történtekről. A termékre a jogszabály által 6 hónap garancia van biztosítva, tavalyi vásárlás lévén sajnos már nem garanciális, ezért segíteni sem tudunk a problémán.


Köszönjük érdeklődését!


Tisztelettel:


Mátrai Beatrix

Ügyfélszolgálati ügyintéző



Így dobtam ki 15.000 forintot!!!



#Flexi Wonder 22
2014. júl. 21. 23:23
 1/1 amira21 válasza:
Én Június elején vásároltam, de más márkában, 6000 ft volt és 30 méteres. Mindennap öntözök vele, eddig semmi gond sincs. (remélem igy is marad) Ha érdekel, írj és átlinkelem ahol én rendeltem :)
2014. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!