Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik szoktak történni a fesztiv...

Nagykitty kérdése:

Mik szoktak történni a fesztiválokon? Miket érdemes vinni, hány évesen és kikkel érdemes menni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy mégis mire lehet számítani egy fesztiválon. Hogy például veletek mik történtek ott, mikor elmentetek? Hány éves kortól lehet menni barátokkal? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2014. júl. 22. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ, ha mondasz még pár dolgot, akkor okosabbakat tudok majd mondani: Milyen fesztivál? Mert nem mindegy, hogy egy Sziget vagy egy Kolorcity (kisvárosom hatalmas rendezvénye). Milyen távol van az otthonotoktól? Hány évesek vagytok?


Írok azért saját, két éves VOLT fesztivál tapasztalatot, egy éve napijegy, idén bérlet: Most vagyok 16, nagyon messze lakok Soprontól, ezért sok tervezést igényelt a dolog. A szüleim belementek, hogy ott nyaralnak, így volt szállásunk, ők mentek ahova akartak, és este eljöttek értünk (barátnőmmel voltam). Pár barátnőm sátrazott, nem volt negatív élmény számukra. A fesztiválon magán isteni a hangulat, szerintem egyedül is elvan az ember. Hozzánk is jöttek oda beszélgetni, vagy fellépőkről, vagy mert látta a srác, hogy olyan telefonom van, mint neki és kérdezett, hogy kell megcsinálni rajta valamit, de még a bárpultnál is leszólítottak random dolgokkal. Az emberek többsége jófej, ápolt, nem keresi a bajt (ha belegondolsz, minimum 10ezret költött arra, hogy itt legyen). Persze vigyázni kell, vannak zsebtolvajok meg sátorfosztogatók, de egy övtáskával ez könnyen elkerülhető, ha nézel a cuccodra. A tömeg rlőadótól függően változik, álltam már lazán első sorban, és nyomtak már össze a 10.ben. A tömegben nagyon figyelni kell, hogy legyen nálad víz, ne lépj rá senkire, és ne tapossanak pofán, ha tömegszörf van. Vannak veszélyes helyzetek, de a hely tele van biztonságiakkal, akik kiszednek, szóval én nem féltem egy pillanatig se, pedig nem vagyok az a strapabíró, első sorba való ember, hogy megmondjam az őszintét.

Na, visszatérve a dologra, bent minden drága. Érdemes péksütit meg másfél literes vizet bevinni, de pl. én vettem bent kaját, egyszer élünk alapon. Aztán... A programok jók, ha nincs koncert, akkor valami előadás vagy játék van, általában koradélután, délelőtt nagyon nagy a lazaság.


Remélem segítettem, ha válaszolsz az elején feltett kérdéseimre, akkor még tudok tanácsokat adni :)

2014. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Sokat segítettél. Igazából én a Balaton Soundra gondoltam, hogy jövőre benézek. Nos, az otthonomtól elég messze van, talán vonattal nem olyan vészes. 16 éves korra gondoltam, ami talán már elengedhető barátokkal. :)
2014. júl. 23. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó a Sound az jó, mentek osztálytársaim idén. Vonattal teljesen kivitelezhető! Kezdj el időben szállást nézni, ha nem szeretnétek sátorozni. :)
2014. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Feltétlen hamar fogok szállást szerezni, mert nem vagyok egy sátrazós típus! :)
2014. júl. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!