Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a párosítás?...

Szerintetek jó ez a párosítás? Et rubin feeder runner 60 as orsó + silstar x-performance feeder 3,60 bot

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 17:55
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy 3,6 m-es medium feeder botra túlzás a 60-as orsó, de ettől függetlenül semmi akadálya, hogy ezzel a kombóval horgássz, ha ez az adott helyzet.
2014. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Akkor még nézek orsókat mondjuk 40-est.

2014. júl. 23. 11:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy 40-es orsót ez a neve: CARP EXPERT FEEDER GULP 6+1CS 40-es.Melyik lenne a jobb ez vagy az et rubin feeder runner 60 as orsó?
2014. júl. 23. 12:24
 4/5 anonim válasza:
Számomra nem kérdés, hogy a Carp Expert Feeder Gulp. De mielőtt megveszed, vedd a kezedbe,"ízlelgesd", próbálgasd. Ha kéznél van, akkor szereld fel arra a botra, amivel használni akarod, hogy jó érzés-e, megvan-e az összhang.
2014. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!


De én inkább megrendelném, mert lehet, hogy nincs a boltban, ezért inkább rendelném, de úgy nem tudom kézbe venni.

2014. júl. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!