Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni? Mi...

Tudnátok nekem segíteni? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem online egy diszkó gömb villany körtét, nem tudom hogy ki ismeri e, de valamiért 10 másodperc után leállt a forgatója. Tudnátok nekem segíteni esetleg? Mi lehet a baja?

Így néz ki a diszkó gömb, nem tudom hallott e róla már valaki.


[link]



2014. júl. 24. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek közül melyik? Nem lehet h időzítőre van beállítva? Esetleg programozható? Vagy nem lehet h csak a bekapcsoló fényét látod és kell neki hangforrás, vagy pult ami irányítja?
2014. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyi hogy van benne pár kis led, alatta meg ahol a foglalat van, ott egy kis mágneses fogaskerékház aminek hajtania kéne!
2014. júl. 25. 08:14
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs rajta se időzítő sem pedig hangvezérlés, csak simán forognia és villognia kéne. De amúgy a ledek működnek mert világít, csak nem forog.
2014. júl. 25. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomszédunknak ugyan ilyen van. Neki működik. Úgyhogy sajna csak passzolni tudom. :(
2014. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!