Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ólmot lehet feederezésh...

Milyen ólmot lehet feederezéshez használni?

Figyelt kérdés
milyen alakú(csepp-gömb-nyílhegy stb)az ideális.gondolom az a jó amin keresztül fut a damil,mivel az ejtő kapást nem jelzi a spic.szinte mindig száraz kukoricával(ilyen-olyan aromással)lógatok,és etetek,közel a parthoz,így be tudom dobni azt a pár marék kukoricát.

2014. júl. 24. 19:51
 1/2 Egon Noiro válasza:

Hello!

Én tört gubancgátlót használok, ezen körforgós körteólom szokott lógni, ha éppen nem kosarazok. Alkalmas lehet akármilyen inline ólom is, de szerintem érdemes ebből is gubancgátlósat használni. Általában nem teszek fel 30 grammnál nehezebb körtét, mert tapasztalatom szerint egy ekkorával olyan messzire repül a szerelék, mint egy negyven grammos megtöltött kosárral. Folyóvízen persze sokkal nagyobb is kellhet, de ilyen helyen még sosem pecáztam.

2014. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] ezt próbálom ki majd.eddig 50gr [link] kosarat használtam.Tehát egyforma súlyú(plussz a kosárba a kaja,ugye)mindkettő,csak félek hogy a csúszóólóm nem lessz elég nehéz hogy kapás közben ne mozduljon el...majd kiderül.köszi a választ!!!
2014. júl. 26. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!