Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem iszom, nem bagózom, nem...

Nem iszom, nem bagózom, nem járok bulizni. Van még valaki aki ilyen? F/28

Figyelt kérdés

Érdekes dolog ez... Társasági ember vagyok, szeretnek a barátaim, jól érzem magam a bőrömben, sportolok, jól nézek ki, minden szuper :) Soha nem voltam visszahúzódó, komplexusaim sincsenek.

De bulizni sosem jártam, egyáltalán nem éreztem, hogy szükségem lenne rá... Persze sok helyre elmentem hátha, de az iszonyatos zaj, a tömeg, a füst, a piások...A zenére nincs késztetésem, hogy mozogjak... az alkoholt kifejezetten utálom, rágyújtani egyszer 15 évesen, aztán egy életre elég is volt :)

Csak kíváncsiságból, vagytok így még sokan?

F/28


2010. jan. 11. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt érzem a bulizással kapcsolatban. Nem szeretek disco-ba járni,sem kocsmákba,ahogy az a mai velem egykorúak körében divatos. Inkább egy csendes teázóban találkozom a barátaimmal,vagy sétálok velük az utcán.Nem hinné senki rólam,mert én is általában a társaság központja vagyok. Lehet,hogy nem vagyunk sokan,de azért szerintem vannak még egy páran,akik otthon töltik a szombat estéket. Nem hiszem,hogy bármit is kihagynék az életemből. Talán majd egyetemen több kedvem lesz eljárni:)18/L
2010. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad... Üdv a klubban! :)
2010. jan. 12. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok hozzátok! 22 éves lány vagyok, buli/alkohol/cigi mentes élettel. Ettől függetlenül én is élek aktív társadalmi életet, barátokkal, kikapcsolódással, de a fentiek nélkül. És jó így:)
2010. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért két nap alatt két klubtag... nem fogunk elférni :D
2010. jan. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!