Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem akik már...

Azoktól kérdezem akik már voltak fesztiválon, hogy tőletek tűnt már el valamitek a sátorból? Fürdési lehetőség van? El lehet hagyni a fesztivál területet a karszalaggal úgy, hogy vissza engedjenek?

Figyelt kérdés
Most megyek először fesztiválra úgy hogy a kempingben alszunk a barátnőmmel és szeretnék utána járni mi hogyan működik ott.
2014. aug. 5. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem sátraztam, de fesztiválozásban jártas vagyok és barátnőmék sátraztak már. Nem nagyon tűnnek el dolgok szerintem, akkor senki nem sátrazna, de persze nem érdemes a fontosabb dolgokat otthagyni őrizetlenül, mert mindenhol vannak rossz emberek. Van fürdési lehetőség, általában egy jó hideg zuhany, fürdőruhát vigyetek ha nem vagytok oda a nudizásért :D És természetesen akkor és oda mentek, ahova akartok, amíg nem veszitek le a karszalagot. Ha megsérül vagy le lehet húzni a kezetekről, nem engednek vissza.
2014. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!