Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok a kritériumoknak...

Tudnátok a kritériumoknak megfelelő telefont mondani?

Figyelt kérdés
Nos legfontosabb a kamera minősége(mivel külön fényképezőgépre nem szeretnék költeni) és ha le ejtem ne szakadjon millió darabra. Az ár pedig necces mert bár sokat rá tudnék költeni de az inkább gépre kell, szóval lehetőleg olcsó is legyen.

2014. aug. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Első vagy hátsó kamera? Mert ha csak a hátsónak kell erősnek lennie, akkor Sonykat mondanák, de nézz szét Mobilarénán meg pl. Telefongurun, mindig kitérnek a kamerára.

Ha az első kamerának kell főleg jónak lennie, akkor a Huawei Ascend P7-nek pl. 8 mp elsőkamera.

2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem és a hátsónak mert a tovább tanuláshoz nekem kell egy jó minőségű kamera de ha nem találok kénytelen leszek arra is költeni.
2014. aug. 7. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát elkezdtem böngész nos az első szívinfarktus megvolt(áruk) :D aztán találtam fényképezőgépet :D és veszek valami olcsó kacatot amihez egy motörhead fülhallgatót oszt kész :D
2014. aug. 7. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó fényképezővel és egy olcsóbb telefonnal sokkal kevesebből kijösz, mint a jó kamerás csúcskategóriás készülékekkell, mivel azoknak 200 ezer forint körül mozog az áruk. 100 alatt megvagy szerintem, ha két készüléket veszel. Ha már jó hangzás kell, nekem eddig a HTC Desire C-m volt a kedvenc, bár nincs sok viszonyítási alapom, és egyébként nem jött be a telefon, a hangzása aranyos :)
2014. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 1020


Nekem ilyenem van és Fotópályázatokon szoktam vele harcba szállni Cannon, Nikon,Pentax tükörreflekszes fényképezőgépek ellen.

Teljesen felveszi a versenyt.


41 megapixeles, széles látószögű, gyönyörű színkezelés.Elképesztően részletes képkidolgozás. A kamerás mobilok között egy ellenfele sincsen. Viszont 4-500 ezer ft os Cannon ok már felveszik vele a versenyt.


Ha érdekel tudok küldeni általam készített fényképet.

Egyébként a telefon ára kb 150-160 ezer ft még jelenleg.

2014. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de mint már írtam találtam számomra megfelelőt és az még egy jó darabig elég (fényképezőgép) telefon-t meg veszek valami olcsót mert számomra sose volt elsődleges :)
2014. aug. 8. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!