Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Te voltál már olyan strandon,...

Te voltál már olyan strandon, ahol külön öltöző vagy illemhely volt a családok részére?

Figyelt kérdés

Ugyanis például ha apuka a kislányaival megy a strandra, akkor kénytelen a férfi részre menni, ha pisilni kell nekik.

Nem gond, csak nem szerencsés szerintem.



2014. aug. 10. 07:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem.

Azt viszont nem értem, hogy apuka miért nem a női-be viszi a lányokat.


Gondolj csak bele.

A férfi wc-ben általában a piszoár vagy közvetlenül a normál wc mellett van, vagy elég közel hozzá. Ha bármi felkavarót is látnak, az a piszoárnál lesz. Ha azok nem lennének, nem lenne semmi probléma

De mi a helyzet a női wc-vel?

Mit csinálnak a nők a wc-n kívül, amiben zavarja őket, ha 5 percre ott van egy férfi? Ugyanis a normál wc-n kívül már csak a csapok, tükrök vannak.

Nem sűrűn mászkálok nőibe, de szerintem apuka ott nem láthat semmi különöset, ellenben a lányok láthatnak a piszoárnál.

2014. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!