Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A lent leírtak alapján milyen...

A lent leírtak alapján milyen nekem való " hobbikat " tudnátok felsorolni? :-)

Figyelt kérdés

15/L vagyok, és keresem a hobbim! (Ebben kérem a segítségeteket!) És most nem olyan unalom üzö hobbikra gondolok, mint az olvasás, film/sorozat nézés stb.

Inkább érdekelne egy olyan, amit fejleszthetek és teljesen leköt, sosem unom meg, mint pl. valakinél a rajzolás, vagy éneklés.

A sportolás nem az erösségem.

Érdekel a természet fotózás, imádom a tengert, az élövilágát, tanulom is itthon, magamtól ami érdekel, de sajnos nem megoldható, hogy bövebben tanuljak ezekröl.

Olvasás story-függö nálam.

Szeretek zenét hallgatni, énekelni, próbáltam hangszeren játszani.Van jártasságom a fözésben, népi motívumok festésében, kertészkedésben. Állatokkal is szívesen foglalkozok.

Nem vagyok válogatós szinte mindent szívesen csinálok, de valami olyat keresek, ami igazán leköt, ami izgalmas, kicsit gondolkodós (nem keresztrejtvény)! A biológia és a kémia a kedvenc tantárgyam, szóval elsösorban ezekkel kapcsolatos "hobbikat " keresek, de mindent meghallgatok. A válaszokat elöre is köszönöm! :-)



2014. aug. 10. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Zenélj szerintem.. A legszimpatikusabb hangszert kiválasztod és már mehet is a helyi zeneiskolában! :)

Másra is van lehetőséged, de amit leírtál, hogy természet stb az inkább felnőtt korban tudod megvalósítani. :/

Ha csini akarsz lenni akkor tudom ajánlani a konditermet.

MOST HAGYD ABBA SZEMFORGATÁST! :D

A sportolást gondolom az ilyen tesiórán végzett dolgokra érted, mint kézi, foci, röpi, futás, kiütő..

A kondi viszont teljesen más.. Ott nem úgy fáradsz el.. telesen máshogy dolgoztat meg. Megéri kipróbálni.

Én nem sok kondis lányt ismerek.. Viszont akiket ismerek azok. húha...........

Nyilván nem tudom hogy milyenek az adottságaid, de a kondi még senkinek sem ártott.

Remélem segítettem.

2014. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél! :-)

A zene tényleg, közel áll hozzám, és már hangszeren is próbálok játszani, de sajnos annyira nem érdekel, mint a természet ..arról egész nap képes vagyok olvasni, vagy videót nézni, föleg a tenger világáról..:-)

Úgy, a magam módján tornázik is, szóval igyekszem vigyázni az alakomra..:-)

2014. aug. 24. 10:44
 3/3 anonim válasza:

Keress olyanokat, akikkel eltudsz menni a természetbe. Hegymászás, túrázás, sátrazás, táborozás.

Sokszor lehet izgalmas, gondolkodós és természet közeli.

Eső után hogyan gyújts tüzet vagy épp hogyan gyűjts vizet, stb. Ha néhány napra mész sátorozni, bármi nem várt előjöhet :)

2016. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!