Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sziget Fesztiválról hazavisz...

Sziget Fesztiválról hazavisz taxi?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy volt rá lehetőség az ezt megelőző években. Illetve mennyit kell majd fizetnem kb.?

2014. aug. 12. 20:17
 1/4 anonim válasza:

a taxi mindenhonnan hazavisz, de ha azt akarod megtudni hogy benne van-e az árban, az kizárt dolog! Mivel már egységesítve van a tarifa, ezért nem igazán lehet ráfázni. Nem tudom hol laksz, így nem tudom mennyit kell a szigettől-a házadig tartó útra fizetned, de most találtam egy oldalt ami választ adhat a kérdésedre:

[link]

remélem segítettem....

2014. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző hozzászóló vagyok. Ha a szigetről akarsz hazamenni ezt írd be indulásnak: Budapest, K-Híd, 103
2014. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az Oktogonhoz szeretnénk majd hazajutni..
2014. aug. 13. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy gyakorlott szigetező válasza: a Sziget bejáratánál ott állnak a taxik, hiszen megéri nekik a sok ember miatt. Nem kell őket hívnod, ők fognak odajönni érted, és megpróbálnak téged "beszervezni". Persze nem mindig. Egyre vigyázz: át próbálnak verni. Főleg, ha lány vagy, vagy ha részegnek látszol. Mi józanon szoktunk kijönni, mégis át próbálnak verni (2 lány). Ha odajön és azt mondja, hogy ennyi lesz, az nem túl jó. Úgyis többet mondd. Annyit fizess, amennyit az óra mond, és ne egyezz bele előre több árba. De egyébként nyugodtan beszállhatsz, nem akar riogatni, elrabolni nem fognak. :)
2014. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!