Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok linket adni Ao no...

Tudnátok linket adni Ao no Exorcist yaoi fanficekhez?

Figyelt kérdés
RinxYukio páros érdekelne, de sehol sem találtam róluk (magyar)ficit. :<

2014. aug. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarban én sem tudok segíteni, de ha esetleg tudsz angolul, akkor tudok egy-két oldalt ajánlani. (:
2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg angol doujinshikkel boldogulok el, ficikkel nem:< De, ha tudsz dj-s oldalt, akkor átküldheted, hálás lennék. c:
2014. szept. 2. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz egy jópárat, bár a dj-k fele japánul van. Ha nagyon unatkozol, azokat is megnézheted; én néha végigmegyek egy-kettőn ha épp úgy hozza kedvem (vagy ha már az összes angol nyelvűt elolvastam, a képek attól függetlenül még képek maradnak, még ha a szöveg japánul is van... :D). És ráadásul itt pár kivételtől eltekintve az összes Yukio x Rin páros.

És akkor itt van még egy pluszba:

[link]

Amúgy a myreadingmanga.info oldal tele van rengeteg más animés doujinshivel is, ha érdekel a dolog. (:

(Zárójelben: nekem a Bon x Rin páros böki a csőröm, alig találtam egy-két dj-t róluk, pedig kedvenceim. ~.~)

És bocsi, ha hosszúra nyúltam, ha egyszer elkezdek dumálni nem lehet leütni. Nyehehe. ^^"

2014. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálám üldözzön, köszönöm szépen:33
2014. szept. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!