Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tudnék cosplayezni szemüve...

Mit tudnék cosplayezni szemüvegben?

Figyelt kérdés
Őszi MondoConon szeretnék cosplayezni de annyi a gondom hogy nem találok olyat ami illene hozzám. A fő probléma azzal van hogy nem tudom levenni a szemüvegem mert hatalmas homályos foltokban látok (kb 8-as dioptriás) szóval olyan cosplay kell amihez szemüveg is tartozik.Fekete szögletes szemüvegem van de van egy régi ugyanilyen amit be is tudok festeni/dekorálni. Sajnos nagyon bunyolult dolgokat pl. páncélt még nem tudok csinálni de egy kis kihívást azért keresek. 178 centi vagyok, szögletes arc, vékony alkat és zöld szem. Kontaktlencsét sajna nem bírja a szemem. Ha van valami ötletetek legyetek szívesek írjátok meg.
2014. aug. 13. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát vegyünk sorba magas szemüveges karaktereket...

Ryugazaki Rei (Free!) kék haj, piros szemüveg, csak egy hasonló úszónacit kell beszerezned, akár egy fekete legginget is dekorálhatsz, meg befektetni esetleg Iwatobi dzsekire :D

Ootori Kyoya (Ouran Highschool Host Club) Szemüveg ugye, fekete/sötétbarna haj, és csak egy egyenruhájukra hasonlító cucc meg komoly tekintet kell :D

Nine (Zankyou no Terror) Én sorozatgyilkos Rei-nek hívom :D

2014. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, bocsi elfelejtettem írni hogy lány vagyok :)
2014. aug. 13. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos lányokat nem igazán tudok, csak őket találtam:

K-on! - Yamanaka Sawako (hosszú, barna haj; barna szem)

Strike Witches - Perrine Clostermann (hosszú, szőke haj; sárgás szem)

De amúgy lányként sokan cosplayeznek fiú karaktereket, hiszen magyarok közt sokkal kevesebb cosplayes fiú van, mint lány. :) Fiúk közül az első válaszoló tanácsai jók, én még a Diabolik Lovers-ből Sakamaki Reiji-t tudom mondani (lila haj, lila szem). Neki viszonylag egyszerű a ruhája.

2014. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ugyanaz a válaszom, talán Rei-t venném ki belőle, mert nehéz a meztelen felsőtestet megoldani :D Szemüveges lánynaka legjobb talán Hanji Zoe az Attack on Titanból, bár ő csak az animében nő, a mangában nincs meghatározva, szerintem biológiailag nőnek számít :D
2014. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!