Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Baj, ha 12 évesen már mennék...

Lipusz Eszter kérdése:

Baj, ha 12 évesen már mennék a barátnőimmel bulizni, csavarogni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 éves lány vagyok. Nagyon jól megvagyok a barátnőimmel, ők is olyanok mint én. Van egy fiú, aki ugyan nekem tökéletes, de sosem kapom meg, mivel 17 éves és celeb. 1 hete találtam rá az interneten erre a palira, és nagyon belezúgtam. Oké, elárulom, Szalay Ricsiről van szó. Amióta naponta kb. 10x megnézem a videóit, ahol hülyéskedik, úgyérzem, hogy egyre szabadabb akarok lenni. Bulizni akarok, sétálni a barátaimmal és csak velük akarok lenni. Viszont lenne még egy problémám. Az elmúlt napokban egyre többet gondolkozok azon, milyen lehet szerelmesnek lenni. Még nem volt barátom, és 14-15 éves koromig nem is tervezem. De már tényleg nem bírok magammal, és be kellett vallanom magamnak, hogy barátot szeretnék. Viszont ez nemérdekel. Nagy az akaraterőm, és nem fogok bepasizni, úgyérzem, ehez még túl kicsi vagyok. Szóval maradjunk a bulizásnál. Eddig még csak sulis bulikra mehettem el, viszont az osztálytársaim között már olyan is van, aki nem szűz, és lány. Mindegy, nem ez a lényeg. A szüleimmel is sok a gond.. Anyukám sehova se akar elengedni. Apukám sokkal engedékenyebb, viszont ő nem akar cirkuszt, így beleegyezik anya döntésebe. Egyszer például barátnőmmel el akartunk menni a plázába busszal (ami tőlünk kb. 50 km Miskolcon) és nem engedtek akárhogyis könyörögtem. Pedig csak kajálni mentünk volna a mekibe. Szerintetek nagyon gáz, hogy ezt érzem, hogy ezt akarom csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 13. 23:18
1 2
 1/11 anonim válasza:

Elég furcsa, rám ez az érzés idén tört... És 17 éves vagyok, pár hónap és 18 leszek. Egy komolytalan kapcsolatom volt, szűz vagyok.

Mondjuk engem már 13 évesen elengedtek a 15 éves mostohanővéremmel a városba.(boltokba mentünk nézelődni) ha nagyon este volt, az apukája jött értünk autóval. De àltalàban 10-re otthon voltunk. Neki 15 évesen lett barátja, 2-3 évig tartott, és 18 éves korától jár bulizni.

2014. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

12 évesen még tényleg nem megszokott, bár a mai világban már ki tudja...

Az nagyon becsülendő, hogy még nem akarsz "pasizni", de az a baj, hogy 12 éves korban ez még téma se kéne, hogy legyen. Arról nem is beszélve, hogy ha Te elkezdenél bulikba járni, akkor nem állnál le. Belekeveredhetsz drogozásba, piálásba, stb. Szóval feltehetően "pasizni" is elkezdenél, 13-14 éves korodra meg már biztosan elvesztenéd a szüzességed.

Bár ez csak egy vélemény, ne így legyen! Mindenesetre szerintem még pár évet várnod kellene a bulizással is, 12 évesen még nagyon korai. Mondjuk esetleg 16 éves korod körül már úgy ahogy eljárhatnál, de most még ne!


Lehet, hogy maradi 18 éves lány vagyok, de akkor is így gondolom.

2014. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én 14/f vagyok és engem nem engednek el a szüleim bulizni, meg plázába amit nem is bánok az előttem szólók érvei miatt. Haverjaimhoz szoktam átmenni együtt kockulni de semmi egyéb. És tapasztalatból mondom, ne akarj szerelmes lenni, mert nagyon nagy szenvedés lehet!
2014. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egyébként azért nem minden azon múlik hogy hány évesen kezded és rossz társaság stb. Én pl 14 éves vagyok nemnagyon voltam még "rendes" buliban. Idén nyáron elmentem egy táborba (ami szintén nem ilyen piás-drogos emberek társasága) és hát majdnem olyan dolog történt, amit most nagyon bánnék és azért nemteljesen rajtam múlt hogy nem történt meg... Na szóval csak azt akartam ezzel mondani hogy sok múlik az egyéni hülyeségen is, ezentúl egyébként én is elővigyázatosabb leszek. Én azt mondom ha ésszel csinálod akkor nincs azzal semmi baj:)
2014. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. Szerintem nem baj. Valószínűleg ez is csak egy néhány hónapig tartó hülyeség....vagy talán néhány évig...

Szerintem egy-egy hétvégén rendezzetek házibulit valamelyik barátnődnél. Ne hívjátok meg a fél települést, csak pl az osztályodból, akikkel jóba vagytok. Kedvenc zenéitek max hangerővel (már ha a szomszèdokat nem zavarja....), kaja, kóla, jó nagy hely, ahol lehet táncolni, székek/babzsákok, stb.... Ezt érdemes egy szombatra betervezni, mert akkor mondjuk 20 h-ig táncoltok, szórakoztok, utána meg pl felelsz vagy merszeztek, utána meg a szüleitek értetek mennek. Egy házibuliban is szabadnak érezheted magad, sőt talán jobban is, mint valami szórakozóhelyen, mert nem kell azon rágódnod, hogy mikor kevernek bele valamit az innivalódba.


Hmm....szerelem....háát....először jó, mert ha meglátod Őt, akkor megölelnéd a világot...aztán egy idő után rádöbbensz, hogy nem sok esélyed van arra, hogy valaha is a barátod legyen. Amúgy én legutóbb egy 24 évesbe szerettem bele (a régebbi énjébe is, és a mostaniba is....). És igen, ő is híres. Pff. Na mindegy, ez már csak volt. Ne akard megtudni, milyen nagyon szerelmesnek lenni. Én 2x voltam fülig, vagy ha lehet, még jobban szerelmes. Először kb 1 évig, másodszorra pedig kb 4 hónapig. Volt elég kiábrándító ok, még az igaz szerelemből is.

Ui.: nekem a szüleim kb 5 km-nél tőlük, felnőtt felügyelete nélkül messzebre nem engednek, szóval ez legyen a vigaszod. :)

12/L

2014. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12 évesen én tinisztárokba voltam szerelmes és a szüleim csak a közeli játszóra és boltba engedtek el...50 km-re egy kicsit nem sok elmenni 12 évesen?? Mert szerintem igen.Érthető miért nem engednek el.A messzire mászkálással véleményem szerint várj 17 éves korodig.A bulizással is még vagy 4 évet.
2014. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én elég ''szobanövény'' voltam 12 évesen.A szüleim nem engedtek el sehova se mert szerintük egy 12 évesnek nem az egyedülmászkálás való.Mostmár belátom igazuk volt.Én mindezt 18 évesen kezdtem amit felsoroltál. (bulizás,50 km-re mászkálás)
2014. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem a szüleidnek van igaza
2014. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 28. 19:19
 10/11 KisCsibe13 válasza:

szia! Rám is már rámtört ez az érzés, hasonló helyzetben vagyunk. szerintem nem baj. a bulizást inkább a sulis diszkókban keresd, az való még neked ebben a korban. A pasis problémáid pedig bízd a jövőre! Majd jön a szerelem magától is. De ha nagyon szeretnél barátot, akkor SEMMIKÉPP SEM osztálytárssal próbálkozz! (saját tapasztalatból) (kivéve akkor, ha új az osztályltárs, akkor sokkal jobb :DDD)


11/L

2014. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!