Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egész éjjel dübörög ez a...

Egész éjjel dübörög ez a tetves Sziget fesztivál mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Brutális hangerő, még csukott ablaknál is. Mi a fenét képzel Gerendai és a bandája?

Miféle kamu volt, hogy megmérték a zajszintet? Bőven arrébb vagyunk a szigettől és brutális még éjjel 4-kor is a tuc-tuc zene.



2014. aug. 14. 04:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hajnali 4-kor kinyitod az ablakod, felhívod az ablaknál állva a 107-et és bejelented a csendháborítást.

A beszélgetést a rendőrség rögzíti, így a felvételen is hallani lehet a tuc-tuc zene erősségét.

2014. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki.Ingyen van. Más fizet ugyan ezért. NA DE. . Nem véletlen hogy nagyon sok ember keres vidéki, csendes falusi helyet. Én legszivesebben egy külön álló farmot vennék. A világ zajátol távol.
2014. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Oké akkor költözz faluba. Biztos nem bírsz ki egy hetet míg tart a fesztivál. Képzeld én a fesztivál területén alszom, sátorban a nagyszínpaddal szemben. Ha én ott elalszok akkor te is elfogsz. Ha idegbetegeskedsz akkor kár is megpróbálnod aludni.
2014. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 belapus ***** válasza:
Kérd meg a főpolgármestert, hogy intézkedjen.Annak idején - még kerületi polgármesterként - úgyis be akarta záratni, most legalább hatalma is van hozzá.
2014. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a pofátlanság, hogy aki a megélhetésért jár dolgozni, és nem tudja kipihenni magát, fáradtan, ingerülten megy dolgozni, és nem tud teljesíteni a munkahelyén, ami akár a kirúgásához is vezethet, az mit tud tenni?


16000Ft a jegy ár. Még ha lenne valakinek szabadsága is, akkor sem tudja kifizetni, hogy legalább tudja mi dübörög.

Ez a külföldieknek fenntartott luxus fesztivál, itt meg kussoljon a budapesti majom, és oldja meg a kialvatlanságát, hogy tudja. Mert Gerendai zsebe, meg az "országimázs", az a sok euró amit elköltenek a turisták, az minden felett áll.


Csak akkor tartsa is el magát a főváros ebből az egy hétből!


Mi való előrébb? Gerendai megszedje magát, vagy több százezer budapesti dolgozó nyugalma?

Ugyanúgy a visszájára lehet fordítani, hogy amit a nemzetgazdaságnak ad ez a sok turista, azt másik oldalról meg elbukja a sokszor annyi ember kialvatlanságából adódó gyengébb teljesítmény.

Nem beszélve, ha valakit kirúgnak, vagy fekete listára tesznek a munkahelyén.


Én is vennék birtokot madárcsicsergéssel, de jelenleg nem áll módomban.

2014. aug. 14. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül... Ezt a kérdést én írtam ki pár perce:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2014. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Néha valamelyik paraszt felcsavarja a hangerőt kegyetlenül és a mély hangok berezgetnek mindent. És én nem a sziget mellett lakom!!!!


Nagyon durva ha bebaszik a hangmérnök meg a DJ.


Gerendai roha*dj meg.

2014. aug. 15. 00:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

:))))

Csak kibírjuk már ezt a pár estét..

2014. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz: veszel füldugót, az sokat jelent. Azt a néhány napot ki kell bírnod és próbáld védeni magad (csukott ablak, másik helyiség, füldugó).


Nincs semmiféle hatalmad efelett, telefonálgathatsz, de gyakorlatilag Bp vezetése támogatja a sztorit, ettől kezdve nem érsz vele sokat!


"Nagyon durva ha bebaszik a hangmérnök meg a DJ."

-Na neked se sok fogalmad van arról, hogy milyen szintű technika van ott és hányan kezelik! Ez nem music center, hogy tekergetem a hangerőt... :D Sok tízmilliós hangtechnika van és nem egy ember kezeli és föl sem merül, hogy részegre bízzanak ilyen szintű technikát!

Gyakorlatilag ugyanakkora hangnyomással dolgoznak ott és a teljesítményt folyamatosan mérik is.

Ha mást hallasz messzebb az az időjárási viszonyok és a környék akusztikája miatt van.

2014. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Te is beszélsz hülyeségeket. Akusztika, meg időjárás. Na persze. Fizetett statiszták kíméljenek, elfelejtettem kiírni.

Csukott ablak gondolod ellenáll a mély hangoknak? Nem, nem áll ellen.

Szerinted mi indokolja, hogy van egy alapzaj, majd hajnali 4 óra körül! nekiállnak még durvábban üvöltetni.


Úgy gondolom ilyet csak egy pár ganaj részeg ember tesz. Tízmilliós technika ide vagy oda.



Amúgy vicces, hogy 4-5 napja vége van a fesztiválnak, de még ide kommentelsz. Ez persze nem baj.

2014. aug. 23. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!