Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet elhagyatott házakat...

Hogy lehet elhagyatott házakat vagy egyéb épületeket találni?

Figyelt kérdés
tehát az érdekelne hogy akik járnak elhagyatott helyekre azok hogyan találnak rá ???

2014. aug. 15. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Urban exploring. :)

Nézz körbe a lakókörnyezetedben vagy közeli városban (most már googlemaps is segíthet), nyilván lakóhelytől függ, mennyi ilyen van. Én simán ráakadtam elég sokra a saját városomban, simán mert útba estek vagy sokszor csavarogtam arrafelé, sajnos majdnem mindet lebontották már azóta.


Iparterületeknél elhagyott gyárakat, gyárépületeket könnyű találni, ha hallottad, hogy bezártak, nincs már termelés, stb, de belógni némelyikbe elég trükkös.

2014. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz körbe alaposan a budai várban, sokkal több elhagyatott hely van ott mint gondolnád. És a környék is teli van régi, szűk utcákkal, csak meg kell találni őket.
2014. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajna nem pesti vagyok
2014. aug. 20. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!