Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mennyire szeretitek az...

Ti mennyire szeretitek az olyan sztorikat ahol a srác próbálkozik a csajnál de a csaj először utálja?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 09:51
 1/4 anonim válasza:
Már megint három méterrel a felhők felett? Ez abból fakad, hogy nem bírja feldolgozni önmagában a hírtelen jött erős érzést és védekező helyzetbe helyezi magát a lány... Nyilván ezzel többet árul el az érzéseiről mintha kedves vagy inkább közönbösre hajlóbb lenne. Túl el vannak csicsázva az ilyen történetek, mivel az élet nem tündér mese, egy kor után be lehet látni vagyis meg lehet sajnos tapasztalni! Remélem neked sokáig tartani fog még ez a szép fiatal kor amikor még hiszel az ilyen meseszerű szerelemben. Élvezd amig tudod!:)
2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik nem tartott sokáig! :(
2014. aug. 19. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
lusta voltam végig olvasni az előttem író kommentjét.. de sztem NYÁLAS!!! mint egy félig megevett nyalóka :D szeretem a nyalókát!!!
2014. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos végül rosszul végződött összevesztünk..:(
2014. okt. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!