Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mien a lett video?

Mien a lett video?

Figyelt kérdés
[link] ezt csináltam tegnap:) töbször is fel raktam csak a modernátioknak nem tetszet és le törölték és remélem most nem:) és kérem modernátiok ne töröljék le:) légyszives! És irjatok meg,hogy mit kéne váltosztatni és még van video csak nem tudom,hogy fel rakjam-e:))

#íz #YouTube #modernatio
2014. aug. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne jaó.
2014. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 16. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

1) ne rakj be alá zenét főleg ne ilyet mert nagyon zavaró

2) fölösleges beszélned ha nem mondasz semmi lényegeset, így csak röhejes hatást kelt

3) próbálj előnyösebb képeket csinálni, pl szemből, hogy látsszon is valami a kutyádból

4) csinálj vele valamit ha már videózod, sétáltasd, simogasd, tanítsd be trükkökre, dobálj neki minden félét vagy valami

5) a szín effektus nem értem minek rá, de ha gondolod...


Sok szerencsét a továbbiakban.

2014. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Totál értelmetlen, senkit nem érdekel egy ilyen videó. Aranyos a kutyád, meg gondolom a pulykáid is, de azt egy fotóval is bele lehet mutatni, és egyáltalán nem a youtube-ra való, hanem elég a facebook faladat teleszórni vele. Hogy mit kéne változtatni? Ez kicsit olyan kérdés, hogy hogyan változtassuk meg a tehénsz*rt úgy, hogy eperfagyi legyen. A videózás legalapvetőbb tulajdonsága, hogy van egy kiinduló ötleted, és annyi emberismereted, hogy azt érdekessé tudd tenni mások számára is. Abban, hogy dögönyözöd a kutyát, semmi kreativitás nincs, az emberismeretről meg sokat elárul, ha egy pillanatig is elhiszed, hogy ez érdekes lehet mások számára. Oké, fiatal vagy meg kezdő, de ettől nem lesz jobb, amit csináltál. Nem kötelező videózni, én a helyedben még várnék, amíg kis érettebb nem leszel a feladathoz.


(zárójeles segítség: a modernátio nem egyenlő a moderátor szóval)

2014. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azzért raktam fel mert mikor megcsináltam meg mutatam a barátaimnak ő meg aszt mondták,hogy miért nem rakom fell én meg aszt mondtam,hogy ugy is kifognak csufolni,hogy 9 vagyok ő meg azt mondta,hogy ugyse fognak én meg akkor ki raktam
2014. aug. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!