Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Augusztus 20-i tűzijáték nézés?

Augusztus 20-i tűzijáték nézés?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a szórakozás kategóriába kéne, nem tudtam eldönteni, szóval előre bocsi a moderátoroktól, ha rossz helyre írtam volna.


Augusztus 20. Tűzijáték. Az utóbbi években volt rá lehetőség, nem tudom, hogy idén is lesz-e: Egy hajóról nézni a tűzijátékot. Az elmúlt években mindig volt valami hajó aminek (igaz fizetősen) a fedélzetéről lehetett nézni a tűzijátékot. Egész közel volt a tűzijátékhoz az a hajó. Idén is lesz? Ha igen, akkor pontosan hol, és mennyiért? Illetve ingyenesen fel lehet menni valamelyik hajó fedélzetre megnézni?


Második rész: Olyan helyet tudtok (lehetőleg szintn közel a tűzijátékhoz (ebbe mg a Citadella is beletartozik, és ha jól tudom onnan idén nem lőnek, sem a budai várból (apropó, budai várból nézni ingyenes?) ), ahonnan lehetne nézni úgy, hogy ha esetleg társasággal vagyok, akkor a kiszemelt lánnyal "feltűnés nélkül" odébb mehessek pár métert? Ha a Clark Ádám téren állnánk meg, akkor az nem lenne túl jó, mert "ne szakadjunk el a többiektől". De például a Citadellánál ott van a...hát nevezzük korlátnak, azt az egy méter magas kőfal szerűséget amire ki lehet ülni...ott például, ha mint a verebek sorba kiállunk, akkor ott tudom neki mondani (egy fára, bokorra, vagy csak kilátási szögre fogva), hogy menjünk odébb. Alkalomtól függetlenül, a közös tűzijáték nézés egy elég romantikus dolog tud lenni, így arra gondoltam, hogy ott lehetne, hogy végig a tűzijáték fél órája alatt átkarolom hátulról. Tudom, most jöhetne az, hogy "mi a nagyszám abban, hogy átkarolod", de (egyébként mindketten 18 év felett vagyunk) a lány...hát nem visszahúzódó, de nehezen nyílik meg másoknak. Ezért őnála igenis nagy szó lenne, ha hagyná, hogy fél órán keresztül öleljem hátulról!


Még nem biztos, de ha minden igaz a társaság kb 10 fős lesz. Tudtok olyan helyet ahol ezt kivitelezhetném? Azért gondoltam a korlát, emelvény, stb. lehetőségre, mert ott a legkényelmesebb és romantikusabb, nem pedig egy padon ülve oldalról... Szóval ilyen helyekre kérnék tanácsot, lehetőleg ingyenes, vagy olcsó (max. 1500/fő és akkor tényleg kettesben lehetek vele, arra fogva, hogy a többiekre nincs pénzem, egyedül nem akarom, viszont őt ismerem a legjobban/legrégebben a társaságból, így nincs gond azzal, hogy "mért pont őt") helyet!


Előre is köszi :)



2014. aug. 16. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!