Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék YouTube-ra GTA San...

Mark720 kérdése:

Szeretnék YouTube-ra GTA San Andreas videókat csinálni de nem tudom, hogy miről?

Figyelt kérdés
Láttam már egy csomó olyan magyar gameplay-t amiben végigjátsszák,de én valami új dologról szeretnék.

2014. aug. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy 10 éves játékról nehéz olyat csinálni amit más még nem.
2014. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a videózás. Minek állnál neki, ha még ötleted sincs? Ha ehhez sincs elég kreativitásod, akkor úgyis teljes csőd lenne a csatorna, ha valahonnan szereznél ötletet.
2014. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szkriptelj egy baró szervert, és rakd fel a jutyubra azt.
2014. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg már az összes létező dolgot feltették róla, kizárt, hogy újat tudj alkotni a san andreasról (és ezt nem rosszból mondom). be van már mutatva az összes létező rejtett cucc, bugok, van speedrun is belőle, ha csak vezetgetsz vagy lövöldözöl az bocs de senkit nem fog érdekelni valszeg.
2014. aug. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!