Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Budapest Parkban mennyire...

A Budapest Parkban mennyire nézik szigorúan a korhatárt?

Figyelt kérdés
Szóval 2 18 év alatti személyt beengednének-e, vagy nem? Mennyire nézik szigorúan? Személyit megnézik?

2014. aug. 20. 11:13
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a kiskorú csak felnőtt korúval mehet be
2014. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy szülővel engedik csak be, de egy Scooter bulira inkább haverokkal mennék.
2014. aug. 20. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az évben elég szigorúan nézik. Tavaly amikor 17 éves voltam mindig belógtam és sose kérték el a személyim, de ebben az évben akárhányszor mentem mindig. Barátnőmet nem akarták beengedni amikor 1 hét választotta el a tizennyolcadik születésnapjától de aztán elnézőek voltak, csak mondták hogy tízkor pontban jöjjön ki a koncert után.

Ha nagyon látszik rajtad hogy nem vagy annyi akkor elkérik. Még mindig van az "otthon hagytam az irataim" duma amikor pedig bemondasz egy kitalált dátumot, hátha bejön.

2014. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok pesti, úgyhogy erre az irat otthon felejtős dologra, meg a próba-szerencsére nem alapozhatok. Kár azért, mert ma már sehol nem játszanak ilyen zenét, meg azért a Scooter mégis csak Scooter...
2014. aug. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!