Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tippmixpro-ról...

Mit gondoltok a tippmixpro-ról? Hogy működik? Csak röviden érdekelne: mennyit kell befizetni kezdőtőkének, mennyire bonyolult, egyéni vélemény?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A minimum be és kifizetés 500 ft. Ez elég jó, mert valahol több ezer a minimum kifizetés(pl:bwin)

A minimum tét 100ft. A legtöbb internetes oldalon 250 a minimum tét.

Be és kifizetés nagyon egyszerű.

A kínálat szerintem elég bőséges.

Az oddsok tekintetében nem kínálnak olyan túl magas számokat. Nekem mondjuk teljesen megfelel, engem hidegen hagy, hogy most 2,04 az odds vagy máshol 2,14. Ha nyerek, akkor nyerek, ha meg veszítek, akkor meg tökmindegy mennyi lett volna az odds.

Előnye még, hogy soha nem fog kelleni proxikkal szarakodni, valamint ez így már leadózott. Míg, ha máshol játszanál le kellene adóznod a nyeremény után, persze ezt eddig senki sem tette meg.


Meg ha már játszom, akkor inkább a magyar szerencsejáték zrt húzzon belőle hasznot, mint valami idegen.

2014. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!