Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most vettem egy vizipipát és...

Most vettem egy vizipipát és szerintetek mit csináljak mert van pár gond/kérdés!?

Figyelt kérdés
A shiazo kavics vagy a shisharoma a jobb (én még kövel szivhatom csak mert dohányterméket nem vehetek át)! Van egy második kérdésem is hogy top mark pipa szerintetek jó? Ja és még 1 harmadik az, hogy elfelejtettem rendelni vizipipa tisztitó folyadékot, és szerintetek ne használjam a pipát addig mig nem szerzek be egy olyan folyadékot, vagy mit ajánlottok mit csináljak? És még egy negyedik xD a shiazo vagy bármilyen kavics vortex kermámiával árthat a pipának vagy a vortex karámiának (láttam/halottam a syska eggyik podcast-ébe, hogy az eggyik kérdezőnek a kavics melasza lerakodótta csőbe és a lerakódott melasz miatt más ízt kapott vagy mi is volt) ha pucoloma csövet akkor nem lehet ilyen gond?Előre is köszi a válaszokat! Bő füstöt!!!

2014. aug. 22. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elköszönés bejött :D

Na..

1.: mindegy melyik kavics. jó mindkettő, de jól áztasd be ;)

2.: jó

3.: Nem gond a folyadék. Citromlével teliöntöd vagy ecettel és abban áztatod utána azzal kikeféled, sokkal jobb mint az a tisztítószer.

4.:Hát ez igen csak nagy hülyeség szerintem.


De amúgy vizipipa boltban kiadják a dohányt is szerintem.

Én hoztam törökből dohányt. Hallod. Brutális anyag. Nem is vizipipa íze van, hanem ilyen gyenge cigi, csak 200x annyi füsttel.

(tanulságként írtam)

Na jó pippantást!

2014. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!