Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a legszebb...

Szerintetek ki a legszebb Cullen az Alkonyatból? És ki öltözködik a legstílusosabb? anti twilightosok kíméljetek!

Figyelt kérdés
Alicèhez hasonló ruhákat honnan tudnák be szerezni? Anti twilightosak kimèljenek!

2014. aug. 22. 20:55
 1/6 anonim válasza:
49%
A legszebb Cullen egyértelműen Edward.:))
2014. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig is Emmett-párti voltam ^^ öltözködésben egyik sem fogott meg, ami persze inkább a stylistok hibája :D
2014. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Bár nem szeretem a Twilight-ot, de láttam az összeset... Alice nagyon nagy arc benne és szerintem ő a legszebb. Illetve Rosalie (nem tudom, jól írtam-e a nevét) is nagyon szép. A pasik közül mindegyik borzasztó :D (Pedig lány vagyok.)
2014. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen jól irtad a nevèt :) Szerintem is Alice a legszebb, ès a fiúk közül Jacob, nem Edward :)
2014. aug. 22. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,komolyan nem azért írom hogy beléd kössek ,de te azt kérdezted hogy ki a legszebb Cullen ,és azt írtad erre hogy Jacob ,de ő nem Cullen!! (Tényleg bocs)ja és mivel nem ez volt a kérdésedre a válasz ezért mondom,hogy ki(k) a legszebbek szerintem,én inkább sorrendet alakítok,ha nem ,baj:

Fiúk:Edward,Jasper,Carlisle és Emett

Lányok:Bella,Alice,(Renesmee)Rosalie, és Esmee

2014. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvastam a Twilight rendező notesze című könyvet, abban benne volt hogy az összes Cullen nagyjából egyformán öltözködök már mint elegáns stílus, szürke, fekete, fehér és a kék árnyalatit használják, persze ez mind a filmben.


Hogy szerintem ki a legszebb Cullen? Emmett és Carlisle, lányok közül Rosalie. Én inkább könyv párti vagyok, de a színész választást nagyon jónak találom mind három esetben. :)

2014. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!