Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bloggerek! Tudtok olyan...

Bloggerek! Tudtok olyan oldalt ahol találhatok magamnak egy társszerkesztőt az oldalamhoz?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el egy blogot amibe mindenféléről(diy stb..)

irok de nem akarom egyedül szerkeszteni van egyáltalán olyan oldal ahol lehet ilyet keresni vagy tudtok esetleg olyan valakirő aki valakivel akarna blogot szerkeszteni???



2014. aug. 27. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez bloggernek lenni a keresettnek, mert elég, ha együttdolgozni tudtok.

Persze, amíg nem ismert blogod, nehéz lesz olyat találnod, aki "vakon" beleugrik!

2014. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy blogernek kell lennie csak a bloggerektől kérdeztem de mért ne "ugrana" bele de egyszer el kell kezdeni és ha valaki kételkedik szivesen belinkelem az előző blogomat miden ismert blogger úgy kezdte hogy nem sokan nézték a blogját
2014. aug. 27. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Nem is a látogatottságra gondoltam, hanem a témák konkretizálására.

A "mindenféle" szerintem sok egy blogba, te tudod...

2014. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
zarójelben ott van szerintem erről rá lehet jönni hogy nem egy történetes blog de köszi hogy rávilágítottál hogy máskor sokkal konkrétabban írjam le hogy mit szeretnék :)))))))))
2014. aug. 27. 17:37
 5/5 anonim válasza:
Én lehet hogy benne lennék ha leírod a blogcímét
2014. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!