Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyha tudnátok hogy már csak...

Hogyha tudnátok hogy már csak 1-2 évetek van hátra, de továbbra is teljes életet tudnátok élni (nem kéne folyton korházban élnetek, nem lennétek folyton rosszul stb. ) milyen irányba változnátok meg?

Figyelt kérdés
Kipróbálnátok drogokat? Vagy a vallásosság irányába fordulnátok? Vagy őrült bulikat csapnátok?
2014. aug. 30. 20:24
 1/2 anonim válasza:
Semmikepp sem drogoznek. Eloszor is irnek egy konyvet, aminek talan valami ilyensmi lenne a cime: Nem tudom meddig irhatom. Aztan elmennek minden olyan helyre, amire korabban azt mondtam kizarva, minden orultsegben benne lennek, termeszetesen vigyazva arra, hogy ne keruljek rendor kezebe :P Tovabba buliznek, pasiznek, kiprobalnak minden olyant amit ccsak azert nem tettem meg, mert hat mit szolnak a tobbiek. Es igyekeznek abban, hogy hadjak valamit hatra az utokornak, vagy valami nagyon ertekeset, vagy valami nagyon fejtorot :P
2014. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem akarom azt a pár évemet drrogfüggőként leélni nem drogoznék, max marihuánát próbálnám ki valahol, ahol legális.

Szerintem megváltoznék, nem tanulnék tovább az biztos, utazgatni kezdenék, sok kalandba keverednék, amiket lehet később egyébként megbánnék, fehérre festeném a hajam, és próbálnék pozitív példát hagyni magam után :D

2014. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!